Ślady w internecie

Użytkownikom internetu wydaje się, że są w sieci anonimowi. Trzeba jednak zwrócić uwagę na fakt, iż większość naszej działalności zostawia za sobą ślad. Dzięki temu, dostęp do informacji na nasz temat mają osoby trzecie, potencjalni pracodawcy, czy koncerny i firmy.

Czytaj dalej...
Zaginięcia dzieci

Najczęstszą przyczyną zaginięcia dziecka jest nieuwaga i beztroska rodziców, zwłaszcza na wakacjach. Do takich sytuacji dochodzi w nowych, nieznanych miejscach, lub tam gdzie jest duża ilość osób. Zdarzają się też zaginięcia z placów zabaw i przydomowych podwórek, gdzie dzieci są słabiej pilnowane.

Czytaj dalej...
Dochodzenie w sieci

Informatyka kryminalistyczna zajmuje się przede wszystkim zabezpieczaniem śladów pozostawionych w świecie elektronicznym. Specyficzna forma tego typu dowodów musi być starannie przygotowana i przeanalizowana przez specjalistów, bowiem łatwo o podważenie wiarygodności takich informacji.

Czytaj dalej...
Czy Polacy zdradzają?

Wśród ludzi panuje przekonanie, że to kobiety najczęściej są klientelą agencji detektywistycznych jeśli chodzi o ustalenie wiarygodności partnera. O ile kiedyś można było zauważyć przewagę płci pięknej z takimi zgłoszeniami, o tyle w dzisiejszych czasach liczba kobiet i mężczyzn poszukujących pomocy coraz bardziej wyrównuje się.

Czytaj dalej...
Dobry kontrahent, czyli jaki?

Zweryfikować kontrahenta wcale nie jest tak trudno, wystarczy, że zwrócisz się z tym do doświadczonej Agencji Detektywistycznej. Jej pracownicy ustalą na Twoje zlecenie jaki jest faktyczny stan posiadania wskazanej firmy, czy nie posiada ona długów. A także jak układała się jej współpraca z innymi partnerami biznesowymi w latach wcześniejszych.

Czytaj dalej...
Chroniąc swoją prywatność

W mediach aż huczy w związku z różnego rodzaju aferami podsłuchowymi. Sensacja goni sensację, zaś stenogramy rozmów są zamieszczane nawet w bulwarowych gazetach. Niestety rozwój technologi przyczynia się do coraz większej ingerencji osób trzecich w naszą prywatność. Jest to szczególnie uciążliwe nie tylko dla ludzi znajdujących się na tzw. świeczniku czy parlamentarzystów, ale i szefów dużych firm.

Czytaj dalej...
Dane na wagę złota

W dobie internetu i łatwego dostępu do wszelkiego rodzaju informacji, szczególnie istotna jest ochrona danych. Z tej też przyczyny warto zainwestować w różnego rodzaju środki, które będą chroniły ważne dla firmy informacje. Zamontowanie takich zabezpieczeń można zlecić prywatnym detektywom, którzy doskonale orientują się także w zagadnieniach informatycznych.

Czytaj dalej...
Jak kamień w wodę

Wyszedł z domu i nie wrócił. Jakże często słyszymy podobne historie nawet w naszym najbliższym otoczeniu. Zresztą wystarczy rozejrzeć się dokoła. Na słupach ogłoszeniowych, przystankach autobusowych aż roi się od plakatów prezentujących zaginione osoby. Ta sytuacja może dotknąć każdego z nas. W takich osobistych dramatach szczególnie istotne jest wielotorowe poszukiwanie zaginionych. Nie warto zdawać się jedynie na policję, czy wierzyć, że odnajdziemy kogoś tylko dzięki plakatom. Często napływać do nas mogą sprzeczne informacje, które ciężko zweryfikować. Najlepiej wynająć prywatnego detektywa, aby pomógł on nam w poszukiwaniach. Osoby takie potrafią wykorzystać cały szereg dostępnych środków, aby ustalić miejsce pobytu zaginionego. Przeszukają internet, komputer takiej osoby, ustalą sieć jej kontaktów. Z pomocą detektywa poszukiwania mogą okazać się o niebo łatwiejsze.

Czytaj dalej...
Incognito Detektyw Katowice - Prywatny Detektyw Katowice

Zapraszamy do kontaktu i współpracy Incognito Prywatny Detektyw Katowice

Jeśli masz więcej pytań to zachęcamy do kontaktu z nami.

zadzwoń: 500 845 577 lub napisz do nas wiadomość zostawiając kontakt do siebie, a my odezwiemy się do Ciebie.