Zdrady małżeńskie

Zdrady małżeńskie

Brak zaufania do życiowego partnera może odcisnąć bolesne piętno na relacjach między parą. Często jednak nie da się wyciszyć alarmującego głosu w głowie powtarzającego, że druga połówka coś przed nami ukrywa. Nie można lekceważyć wysyłanych sygnałów, jednak sprawę trzeba rozegrać delikatnie, bowiem bezpodstawne oskarżenia i pomyłka mogą doprowadzić do rozpadu związku.

Indywidualna próba sprawdzenia wierności małżonka może zakończyć się fiaskiem ? obserwacja jest czasochłonna, co może kolidować z pracą lub innymi obowiązkami. Łatwo też o przyłapanie nas na szpiegowaniu, ponieważ nasza twarz jest znajoma osobie której się przyglądamy.

By dowiedzieć się prawdy warto zatrudnić wykwalifikowanego specjalistę, który będzie w stanie ustalić czy domysły dotyczące zdrady są prawdziwe. W ramach zlecenia powinny zostać wykonane podstawowe zadania:

  • Sprawdzenie planu dnia i monitorowanie partnera/partnerki: dzięki temu można ustalić czy kolejne z rzędu nadgodziny w pracy to faktyczny natłok obowiązków, czy może sztampowa wymówka.
  • Zebranie materiału dowodowego w postaci zdjęć, nagrań i filmów: w przypadku zdrady pozwolą one na zdemaskowanie nieuczciwości partnera, a także mogą przysłużyć się w sądzie jeśli dojdzie do sprawy rozwodowej.

Oprócz tego, mogą Państwo liczyć na naszych detektywów w zakresie ustalania danych personalnych kochanków i innych dodatkowych informacji dotyczących sprawy.

Udostępniliśmy Państwu test na zdradę online, który jest w pełni anonimowy. Wynik proszę potraktować wyłącznie jako sugestię, aczkolwiek pytania w nim zawarte wynikają z naszego wieloletniego doświadczenia.

Incognito Detektyw Katowice - Prywatny Detektyw Katowice

Zapraszamy do kontaktu i współpracy Incognito Prywatny Detektyw Katowice

Jeśli masz więcej pytań to zachęcamy do kontaktu z nami.

zadzwoń: 500 845 577 lub napisz do nas wiadomość zostawiając kontakt do siebie, a my odezwiemy się do Ciebie.