Marian Śledź - Przygody Detektywa z Katowic

Marian Śledź - Przygody Detektywa z Katowic

Zapraszamy na niezwykłą przygodę, którą właśnie dziś rozpoczynamy. Czasami zabawne, czasami smutne - w każdym razie - pełne emocji. Przygody detektywa z Katowic - Mariana Śledzia. Oczywiście jak to bywa w takich historiach - zbieżność imion, nazwisk i miejsc jest całkowicie przypadkowa.

Usługi detektywistyczne dla firm

Incognito Detektyw - agencja detektywistyczna z siedzibą w Katowicach - świadczy usługi dla firm, korporacji oraz instytucji. W zakres naszych możliwości wchodzi szeroki wachlarz możliwości ponieważ dysponujemy zarówno profesjonalnym sprzętem jak i doświadczoną kadrą naszych pracowników.Poniżej prezentujemy pełną gamę usług, w skład których wczodzi m.in. wywiad gospodarczy oraz weryfikacja pracowników. Zapraszamy jednak przede wszystkim do kontaktu osobistego - przedstawienia swoich potrzeb i oczekiwań abyśmy mogli przedstawić konkretną - spersonalizowaną propozycję pomocy.

Poznaj naszą ofertę

 

Usługi detektywistyczne dla osób prywatnych

Nasza ekipa doświadczonych detektywów świadczy także usługi dla osób prywatnych. Naszej agencji detektywistycznej zaufało już wielu klientów dla których prowadziliśmy sprawy związane z poszukiwaniem osób, zdradami małżeńskimi i wieloma innymi. Nie tylko na terenie Katowic ale także Polski i Europy!Poniżej przedstawiamy ofertę ale zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli poznać Państwa potrzeby i pomóc.

Poznaj naszą ofertę