Czy Polacy zdradzają?

Czy Polacy zdradzają?

Czy Polacy zdradzają?

Wśród ludzi panuje przekonanie, że to kobiety najczęściej są klientelą agencji detektywistycznych jeśli chodzi o ustalenie wiarygodności partnera. O ile kiedyś można było zauważyć przewagę płci pięknej z takimi zgłoszeniami, o tyle w dzisiejszych czasach liczba kobiet i mężczyzn poszukujących pomocy coraz bardziej wyrównuje się.

Poznaj ofertę - Zdrady małżeńskie incognito-detektyw.pl

Zdrada w różnych związkach ma bardzo podobne podłoże. Często spowodowane są one kryzysem związanym z przemianą jaką przechodzi para. Głównie chodzi o zanik namiętności i przejście w bardziej ?przyjacielskie? relacje. W takich przypadkach partnerzy poszukują dowartościowania swojej osoby wśród innych ludzi. Na nowo chcą się stać atrakcyjne, bowiem brakuje im zainteresowania ze strony małżonka. Skok w bok jest również motywowany poszukiwaniem samorealizacji. Każdy z nas posiada potrzeby, które chce zaspokoić, jednak czasami druga połówka nie jest w stanie nam w tym pomóc. Z pomocą wtedy może przyjść ktoś inny.

Ostatnie badania w Polsce wykazały, że aż 39% ankietowanych będących w związku małżeńskim przyznało się do zdradzania partnera ? to o 17% więcej niż raptem dwa lata temu. Co gorsza, z informacji jakie podają detektywi wynika, że przypuszczenia klientów biur detektywistycznych najczęściej się sprawdzają.

Brak zaufania do życiowego partnera może odcisnąć bolesne piętno na relacjach między parą. Poznaj ofertę - Zdrady małżeńskie incognito-detektyw.pl
Incognito Detektyw Katowice - Prywatny Detektyw Katowice

Zapraszamy do kontaktu i współpracy Incognito Prywatny Detektyw Katowice

Jeśli masz więcej pytań to zachęcamy do kontaktu z nami.

zadzwoń: 500 845 577 lub napisz do nas wiadomość zostawiając kontakt do siebie, a my odezwiemy się do Ciebie.

darmowa konsultacja