Czy Polacy zdradzają?

Wśród ludzi panuje przekonanie, że to kobiety najczęściej są klientelą agencji detektywistycznych jeśli chodzi o ustalenie wiarygodności partnera. O ile kiedyś można było zauważyć przewagę płci pięknej z takimi zgłoszeniami, o tyle w dzisiejszych czasach liczba kobiet i mężczyzn poszukujących pomocy coraz bardziej wyrównuje się.

Zdrada w różnych związkach ma bardzo podobne podłoże. Często spowodowane są one kryzysem związanym z przemianą jaką przechodzi para. Głównie chodzi o zanik namiętności i przejście w bardziej ?przyjacielskie? relacje. W takich przypadkach partnerzy poszukują dowartościowania swojej osoby wśród innych ludzi. Na nowo chcą się stać atrakcyjne, bowiem brakuje im zainteresowania ze strony małżonka. Skok w bok jest również motywowany poszukiwaniem samorealizacji. Każdy z nas posiada potrzeby, które chce zaspokoić, jednak czasami druga połówka nie jest w stanie nam w tym pomóc. Z pomocą wtedy może przyjść ktoś inny.

Ostatnie badania w Polsce wykazały, że aż 39% ankietowanych będących w związku małżeńskim przyznało się do zdradzania partnera ? to o 17% więcej niż raptem dwa lata temu. Co gorsza, z informacji jakie podają detektywi wynika, że przypuszczenia klientów biur detektywistycznych najczęściej się sprawdzają.

Zobacz ofertę >>

Klienci o nas

Opinie klientów Incognito Detektyw Prywatny Detektyw Katowice