Corono-zdrada czyli czy ludzie zdradzają w czasach pandemii

Corono-zdrada czyli czy ludzie zdradzają w czasach pandemii

Corono-zdrada czyli czy ludzie zdradzają w czasach pandemii

Wydawać by się mogło że czas pandemii to czas, w którym nie dochodzi do zdrad. Dla każdego z nas jest to nowe doświadczenie. Takie stało się i dla nas. I byliśmy zdziwienie, że jednak można zdradzać w czasie tych wszystkich zawirowań.

Poznaj ofertę - Zdrady małżeńskie incognito-detektyw.pl

Po kilkunastu dniach przerwy, w naszym katowickim biurze detektywistycznym, wynikającej z nowości całej tej sytuacji, zaczęliśmy znów otrzymywać zapytania związane ze zdradą małżeńską i partnerską. Zresztą nic dziwnego - zdawaliśmy sobie sprawę, że spokój nie może trwać długo bo przecież "natury się nie da oszukać" i nie tak łatwo jest ją także i powstrzymać. Gdy kochankowie nie mogą się spotkać - najcześciej mailują do siebie. Wiemy z doświadczenia, że jest to skuteczniejsza metoda zdrady. Nie sms! Tak popularny w serialach pokroju M jak Miłość - jest zbyt ryzykowny szczególnie, gdy nie można upilnować komórki i zabezpieczyć jej hasłem.

Znamy metody i sposoby dlatego już od kilkunastu lat zajmujemy się wykrywaniem zdrady. Dawniej - głównie małżeńskiej. Ale aktualnie zdradza każdy i każdego o czym pisaliśmy na naszym blogu. I musimy przyznać, że im większe pieniądza tym ta szansa zdrady zwiększa się. Takie są nasze doświadczenia, którymi także chcemy się dzielic i pomagać naszym klientom w dochodzeniu prawdy.

Brak zaufania do życiowego partnera może odcisnąć bolesne piętno na relacjach między parą. Poznaj ofertę - Zdrady małżeńskie incognito-detektyw.pl
Incognito Detektyw Katowice - Prywatny Detektyw Katowice

Zapraszamy do kontaktu i współpracy Incognito Prywatny Detektyw Katowice

Jeśli masz więcej pytań to zachęcamy do kontaktu z nami.

zadzwoń: 500 845 577 lub napisz do nas wiadomość zostawiając kontakt do siebie, a my odezwiemy się do Ciebie.