Zdrada małżeńska i partnerska

Zdrada małżeńska i partnerska

Zdrada małżeńska i partnerska

Kilka miesięcy temu na naszej stronie internetowej opublikowaliśmy artykuł na temat zdrady małżeńskiej gdzie przestawialiśmy także liczby z tym związane oraz w jakich sytuacjach do tego dochodzi.

Poznaj ofertę - Zdrady małżeńskie incognito-detektyw.pl

Dziś jako Incognito Detektyw Katowice chcemy podzielić się naszymi spostrzeżeniami gdyż nasi klienci czytają powyższy artykuł zanim do nas trafią i na spotkaniach pytają się "czy tak na prawdę jest". Szanujemy prywatność naszych klientów dlatego nie chcemy pisać o szczegółach. Natomiast nasze obserwacje są jednoznaczne - tak na prawdę się dzieje i liczby przedstawione w artykule nie kłamią.

Zdajemy sobie sprawę że bardzo trudno jest stanąć w prawdzie i podjąć ten trudny temat. Natomiast nasze doświadczenie też jest takie, że im wcześniej dochodzi do wykrycia zdrady tym lepiej. Czasami uda się uratować taki związek. A nawet gdy nie będzie to już możliwe to pozostają takie kwestie jak wspólny majątek a co najważniejsze - wspólne dzieci.

Czy wykrycie zdrady małżeńskiej ma sens?

Oczywiście że tak! Gdy przychodzi naszym klientom stanąć przed Sądem aby dochodzić swoich praw (alimentów, opieki nad dziećmi, podziału majątku) niezbędne stają się dowody. A te im wcześniej zebrane tym większą przedstawiają wartość. Współmałżonek, który jeszcze nie podejrzewa, że może być śledzony jest bardzo nieostrożny a nasze biuro detektywistyczne jest w stanie ten fakt wykorzystać. Wówczas możemy efektywnie śledzić i prowadzić obserwację, zakładać podsłuchy i nagrywać. Dowodów jest coraz więcej a nasze szanse wygrania w batalii sądowej stają się coraz większe.

Kontakt z prywatnym detektywem

Przed rozmową z nami mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą (oferta biura detektywistyczego) jednak przede wszystkim zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego w naszym biurze w Katowicach. Porozmawiamy w spokojnej i przyjaznej atmosferze o sprawach które nie są dla nikogo łatwe.

Test na zdradę online

Zdecydowaliśmy się spisać to co wynika z naszego doświadczenia zawodowego w formie ankiety - serii pytań. Z tego powstał nasz autorski test na zdradę online, który można potraktować jako wstępną weryfikację. Tak aby mogli Państwo zadać sobie pytania, czasem trudne, z pewnością niełatwe. Odpowiedzenie sobie na nie może stać się początkiem zupełnie nowej drogi, którą jednak warto przejść i walcząć o siebie, swoją godność, swoich bliskich.

Brak zaufania do życiowego partnera może odcisnąć bolesne piętno na relacjach między parą. Poznaj ofertę - Zdrady małżeńskie incognito-detektyw.pl
Incognito Detektyw Katowice - Prywatny Detektyw Katowice

Zapraszamy do kontaktu i współpracy Incognito Prywatny Detektyw Katowice

Jeśli masz więcej pytań to zachęcamy do kontaktu z nami.

zadzwoń: 500 845 577 lub napisz do nas wiadomość zostawiając kontakt do siebie, a my odezwiemy się do Ciebie.