Zaginięcia dzieci

Zaginięcia dzieci

Zaginięcia dzieci

Chyba każdy z nas przeżył w dzieciństwie dramatyczną chwilę w której spostrzegł, że rodzice zniknęli gdzieś w tłumie. Na szczęście dla większości chwila ta była krótka, a rodzice w mgnieniu oka pojawili się obok. Niestety, nie każda historia tego typu kończy się szczęśliwie lub szybko. 

Poznaj ofertę - Poszukiwanie osób incognito-detektyw.pl

Najczęstszą przyczyną zaginięcia dziecka jest nieuwaga i beztroska rodziców, zwłaszcza na wakacjach. Do takich sytuacji dochodzi w nowych, nieznanych miejscach, lub tam gdzie jest duża ilość osób. Zdarzają się też zaginięcia z placów zabaw i przydomowych podwórek, gdzie dzieci są słabiej pilnowane. Bardzo nierozsądnym działaniem jest pozostawienie śpiącego malucha w wózku czy samochodzie przed sklepem. Co prawda rzadziej dochodzi do porwań dzieciaków, w porównaniu do ucieczek i zagubień, ale znajdziemy wiele historii które jasno dają do zrozumienia że na świecie istnieją osoby zdolne do skrzywdzenia małoletnich. 

Ostatnimi czasy można zauważyć też nasilenie się zjawiska zwanego porwaniem rodzicielskim. Polega ono na zabraniu dziecka bez zgody drugiego rodzica. Dzieje się tak coraz częściej, bowiem z roku na rok więcej par się rozwodzi i układa sobie na nowo życie, niekoniecznie w tym samym mieście, a nawet państwie.

W 2014 r. liczba zaginionych osób przekroczyła 20 tysięcy, tym samym stając się największą od ponad 20 lat. Poznaj ofertę - Poszukiwanie osób incognito-detektyw.pl
Incognito Detektyw Katowice - Prywatny Detektyw Katowice

Zapraszamy do kontaktu i współpracy Incognito Prywatny Detektyw Katowice

Jeśli masz więcej pytań to zachęcamy do kontaktu z nami.

zadzwoń: 500 845 577 lub napisz do nas wiadomość zostawiając kontakt do siebie, a my odezwiemy się do Ciebie.