Pracownicy ? kapitał, ale i ryzyko

Mimo postępującej komputeryzacji, wciąż kluczowe sprawy w większości firm i przedsiębiorstw zależą od ludzi. Dobry, a przede wszystkim zaufany pracownik jest więc w cenie. Jego postawa może zaważyć w niektórych sytuacjach nawet o losach firmy. Zwłaszcza, jeśli chodzi o wyciek jakiś poufnych danych. Jeśli masz wątpliwości, co do lojalności zatrudnionych pracowników, poddaj ją weryfikacji. Bez przeszkód zajmie się tym prywatny detektyw. Zadba on także o to, aby kontrola przebiegła w dyskretny sposób. Lepiej zainwestować w jego usługi, niż potem pluć sobie w brodę, że zawczasu nie sprawdziło się swoich podejrzeń. Często intuicja podpowiada doświadczonemu pracodawcy, że coś złego dzieje się w przedsiębiorstwie. Jednak te podejrzenia najlepiej rozwieje sprawdzona Agencja Detektywistyczna. Samodzielnie weryfikowanie pewnych faktów może stawiać pracodawcę w złym świetle, obniżyć jego pozycję wśród personelu. Dlatego też lepiej zatrudnić do tego celu osoby z doświadczeniem.

Czytaj dalej...
Dobrze przemyśl, nim pożyczysz!

W naszym kraju nie brakuje zadłużonych. Pożyczki, kredyty to chleb powszedni dla większości rodaków. Ich zaciąganie jest konieczne zwłaszcza w przypadku takich przedsięwzięć, jak kupno domu czy samochodu. Popularne jest także zaciąganie długów od osób prywatnych. Gorzej bywa potem z ich egzekwowaniem. Jeśli padnie się ofiarą nieuczciwego dłużnika, ciężko samodzielnie dochodzić swoich racji. Wiele osób notorycznie popada w długi i po prostu ukrywa się przed swoimi wierzycielami. Popularne jest także zatajanie majątku, przekazywanie go krewnym, aby tylko nie było z czego ściągnąć należności. Dzięki podjęciu współpracy z prywatnymi detektywami wierzyciel ma duże szanse na ustalenie faktycznego stanu posiadania dłużnika. Zebrane w ten sposób dowody będą nieodzowne podczas procesu sądowego czy egzekucji komorniczej. Nie ma sensu w nieskończoność prosić się o spłatę, czy też się odgrażać. Lepiej podjąć konkretne kroki przeciw nieuczciwemu dłużnikowi.

Czytaj dalej...
Jak w praktyce wygląda praca detektywa?

Wymagającym i ciężkim zadaniem dla prywatnych detektywów bywa prowadzenie obserwacji różnych osób. Trudno przez dłuższy czas pozostawiać niezauważonym, gdy prowadzi się działania śledcze. Jednak doświadczeni detektywi niemalże do perfekcji potrafią opanować sztukę kamuflażu. Podejrzaną osobę mogą obserwować w miejscu jej pracy, na przykład wykorzystując do tego celu nowoczesny sprzęt. Szczególnie ważne są aparaty fotograficzne, czy kamery, które następnie pozwalają dostarczyć zleceniodawcy wiarygodnych danych na temat obserwowanej osoby. Jej rytmu dnia oraz kontaktów osobistych. Szczególnie trudne jest prowadzenie działań w terenie, kiedy obserwowany się przemieszcza. Czasem detektyw potrzebuje wsparcia współpracowników lub jest zmuszony ukrywać się pod przebraniem. Jedno jest pewne, jedynie doświadczona i świetnie przygotowana osoba jest stanie przez dłuższy czas pozostać niezauważona przez podejrzanego. Nie ma więc sensu takich działań prowadzić na dłuższą metę samodzielnie. Pomoc fachowca wydaje się tu nieodzowna.

Czytaj dalej...
Kiedy pora się rozstać

Statystyki niezbicie pokazują, że w naszym kraju co trzecie małżeństwo kończy się rozwodem. To smutna wiadomość dla wszystkich tych, którzy marzą o stabilnym życiu rodzinnym. Niestety niektórym z nas przychodzi się zmierzyć z takimi kłopotami jak zdrada małżeńska i rozpad związku. Jeśli polubowne załatwienie sprawy nie jest możliwe, trzeba zawalczyć o swoje. Zwłaszcza, jeśli wina leży po stronie partnera. Jest to szczególnie ważne nie tylko przy procesach rozwodowych, ale i walce o alimenty. Aby zapewnić sobie sprawiedliwy podział wspólnego majątku, a przede wszystkim godny byt dzieciom, należy być nieugiętym. Samodzielnie ciężko dowieść niewierności. Często problemy pojawiają się także przy ustaleniu faktycznego stanu posiadania partnera. Zamiast zmagać się z tymi kłopotami samodzielnie, lepiej postawić na profesjonalistów. Nikt nie pomoże w ujawnieniu majątku czy zbieraniu dowodów lepiej, niż doświadczony detektyw. Warto poszukać zatem dobrej Agencji Detektywistycznej w swojej okolicy.

Czytaj dalej...
Incognito Detektyw Katowice - Prywatny Detektyw Katowice

Zapraszamy do kontaktu i współpracy Incognito Prywatny Detektyw Katowice

Jeśli masz więcej pytań to zachęcamy do kontaktu z nami.

zadzwoń: 500 845 577 lub napisz do nas wiadomość zostawiając kontakt do siebie, a my odezwiemy się do Ciebie.