Prywatny detektyw poleca: Aplikacja do śledzenia dziecka

Prywatny detektyw poleca: Aplikacja do śledzenia dziecka

Prywatny detektyw poleca: Aplikacja do śledzenia dziecka

W pracy naszego biura detektywistycznego (więcej o naszej ofercie) niejednokrotnie spotykaliśmy się z dramatami rodziców, których dziecko zaginęło. Czy to uprowadzenia rodzicielskie czy też ucieczki z domów - wielokrotnie nasza praca wyglądałaby zupełnie inaczej gdyby rodzice zadziałali profilaktycznie. I o tym nasz poniższy artykuł.

Poznaj ofertę - Obserwacja osób incognito-detektyw.pl

Strach o bezpieczeństwo dziecka spędza sen z powiek rodzicom niezależnie od tego, w jakim wieku jest pociecha. Szczególnie kobiety martwią się, by dziecko bezpiecznie dotarło do szkoły oraz o to, czy nic mu się nie stało. Dzwonią, proszą, by oddzwoniło, gdy dotrze na miejsce, ale ono wciąż zapomina. I tak zamiast budować z nim relację bliskości i partnerstwa ciągle je kontrolują.

We współczesnym świecie naszpikowanym elektroniką już nie musisz zadawać sobie pytania: gdzie jest moje dziecko, bo możesz je po prostu zlokalizować. Wystarczy zainstalować aplikację, która poinformuje Cię, czy dziecko dotarło na miejsce i czy np. nie poszło na wagary.

Wielość aplikacji z możliwością lokalizacji może przyprawić o ból głowy i nawet najbardziej zorientowany we współczesnych gadżetach elektronicznych tata, czy też wyedukowana mama zadają sobie te same pytania: instalować czy nie instalować, aplikacje bezpłatne czy płatne, informować pociechę o śledzeniu, czy lepiej nie?

No dobrze, przypuśćmy, że już zainstalujesz to, co możesz więcej poza lokalizacją pociechy? Autorzy aplikacji prześcigają się w opisach możliwości swoich dzieł. Dołączają mapy z trasą, jaką pokonało dziecko, sygnalizację dźwiękową po opuszczeniu strefy bezpiecznej lub wyznaczonej dla dziecka lub blokadę internetu, gdy dziecko otworzy nieodpowiednią dla niego stronę. Większość tych funkcji jest często płatna, ale zatroskany rodzic woli z niej korzystać, bo jak wiadomo lepiej zapobiegać niż leczyć.

Polecane aplikacje:

  1. Family Locator GPS Tracker dostępna pod linkiem https://play.google.com/store/apps/details?id=com.life360.android.safetymapd&hl=en. Aplikacja działająca na starych wersjach systemu Android (od 4.0.3) pozwala na bieżąca śledzić lokalizację swojego dziecka.
  2. https://www.spyzie.com - to aplikacja najdroższa w tym zestawieniu ale oferująca maksimum możliwości, których listę można znaleźć na podanej stronie producenta.
  3. http://www.mobilespyagent.com/ to nie tylko lokalizator GPS. Umożliwia śledzenie przeglądarki swojego dziecka oraz połączeń wychodzących i przychodzących.

Dzięki aplikacjom do śledzenia możesz nie tylko sprawdzić, czy niania jest z dzieckiem na spacerze lub czy nie został złamany zakaz np. wchodzenia do sklepu z lodami. Możesz dzięki nim uratować życie dziecka w sytuacji kiedy ktoś będzie chciał sprowadzić je na złą drogę. Dzięki aplikacji z lokalizacją policja szybciej go zlokalizuje i uratuje jego życie. 

Jeśli jednak nie masz przekonania do elektroniki zawsze możesz skorzystać z usług profesjonalnego detektywa, który sprawdzi, co robi Twoje dziecko. Ma to tę dodatkową zaletę, że w sytuacji zagrożenia będzie mógł zareagować natychmiast zanim przyjedzie policja. 

Jeśli nasz artykuł Cię zaciekawił zachęcamy do kontaktu z nami. Potrzebujesz detektywa napisz do nas.

Bezskutecznie starasz się pozyskać informacje na czyjś temat? Ustalić z kim się kontaktuje? Poznaj ofertę - Obserwacja osób incognito-detektyw.pl
Incognito Detektyw Katowice - Prywatny Detektyw Katowice

Zapraszamy do kontaktu i współpracy Incognito Prywatny Detektyw Katowice

Jeśli masz więcej pytań to zachęcamy do kontaktu z nami.

zadzwoń: 500 845 577 lub napisz do nas wiadomość zostawiając kontakt do siebie, a my odezwiemy się do Ciebie.