Prywatny detektyw - cennik

Prywatny detektyw - cennik

Prywatny detektyw - cennik

Jedno z głównych pytań kierowanych do Incognito Detektyw Katowice dotyczy cennika. Jest to zrozumiała sytuacja, bo większość ludzi chce wiedzieć na jaką kwotę być przygotowanym gdy przychodzi do płatności. Jak to jest więc w rzeczywistości? Ponieważ jesteśmy w sekcji Blog - dlatego napiszemy trochę szerzej o temacie ale oczywiście przedstawimy także i nasz podstawowy cennik.

Poznaj ofertę - Doradztwo detektywistyczne incognito-detektyw.pl

Ile kosztuje prywatny detektyw?

Ciekawa dyskusja rozgorzała na ten temat na forum.detektywistyczne.pl gdzie wypowiadają się klienci oraz detektywi. Padają kwoty rzędu 30zł za godzinę pracy po nawet 5 tys. zł za sprawę. Jeszcze w innym miejscu ktoś przytoczył dobry przykład dotyczący śledzenia osób, na który składają się chociażby takie elementy jak przejazdy płatnymi drogami, zamawianie "czegoś do picia" w kawiarni gdzie śledzi się kochanków. Do detektywów wpływają przeróżne zapytanie więc nie jest też tak, że mówimy tu zawsze o jeżdżeniu za kimś, godzinach spędzonych na wyczekiwaniu. Takim przykładem może być temat szeroko rozumianej ochrony informacji gdzie stawki można ustalić z góry, powiększone o ewentualne koszty dojazdu.

A jak to wygląda z punktu widzenia Incognito Detektyw Katowice? Naszą kwotą bazową jest 1800zł za sprawę. Czy to dużo - jest pojęciem względnym bo z naszego punktu widzenia - składają się na to takie rzeczy jak same roboczogodziny, profesjonalny sprzęt sprzegowski, wspomniane już wyżej przejazdy. Z pewnością, ostatecznie najistotniejszy jest efekt końcowy - nagranie które będzie uznane przez Sąd, raport tak aby klient wiedział za co płaci. I to jesteśmy w stanie zagwarantować. Jeżeli zdecydowaliby się Państwo na usługi innego biura to sugerujemy zapoznanie się z posiadanymi licencjami tak aby dowód mógł być wykorzystanie podczas rozprawy.

Na koniec

Doskonale podsumował to jeden z użytkowników forum: ceny usług trzeba negocjować.  Jeżeli chcą Państwo poznać szczegóły naszej pracy i co składa się na przedstawioną wcześniej kwotę - zapraszamy do kontaktu.

Prowadzenie dochodzenia na własną rękę może okazać się czasochłonne oraz wykorzystywać duże nakłady pieniężne, bez pewności uzyskania pożądanego rezultatu. Z tego powodu warto skontaktować się z firmą zajmującą się doradztwem detektywistycznym. Poznaj ofertę - Doradztwo detektywistyczne incognito-detektyw.pl
Incognito Detektyw Katowice - Prywatny Detektyw Katowice

Zapraszamy do kontaktu i współpracy Incognito Prywatny Detektyw Katowice

Jeśli masz więcej pytań to zachęcamy do kontaktu z nami.

zadzwoń: 500 845 577 lub napisz do nas wiadomość zostawiając kontakt do siebie, a my odezwiemy się do Ciebie.