Wykrywanie zdrady czyli test na zdradę

Wykrywanie zdrady czyli test na zdradę

W internecie można znaleźć dziesiątki testów na zdradę. Jednak ten jest wyjątkowy bo stworzony w oparciu o doświadczenie naszych prywatnych detektywów, którzy mają za sobą wiele wykrytych zdrad, setki godzin obserwacji i wiele godzin przebytych rozmów ze zdradzanymi osobami.

Proszę jednak pamiętać, bo chcemy z Państwem być szczerzy, że ostatecznie jest to tylko "zabawa". Choć może w ostateczności dać do myślenia i gdzieś ma prawo zapalić się tzw. "czerwona lampka". Zapraszamy wtedy do kontaktu z nami w celu weryfikacji swoich obaw - zapraszamy do niezobowiązującej rozmowy. Pod tym linkiem znajdą Państwo kontakt do prywatnego detektywa z Katowic. Posiadamy liczne kontakty w całej Polsce, w szczególności na terenie woj. śląskiego.

 

Usługi detektywistyczne dla firm

Incognito Detektyw - agencja detektywistyczna z siedzibą w Katowicach - świadczy usługi dla firm, korporacji oraz instytucji. W zakres naszych możliwości wchodzi szeroki wachlarz możliwości ponieważ dysponujemy zarówno profesjonalnym sprzętem jak i doświadczoną kadrą naszych pracowników.Poniżej prezentujemy pełną gamę usług, w skład których wczodzi m.in. wywiad gospodarczy oraz weryfikacja pracowników. Zapraszamy jednak przede wszystkim do kontaktu osobistego - przedstawienia swoich potrzeb i oczekiwań abyśmy mogli przedstawić konkretną - spersonalizowaną propozycję pomocy.

Poznaj naszą ofertę

 

Usługi detektywistyczne dla osób prywatnych

Nasza ekipa doświadczonych detektywów świadczy także usługi dla osób prywatnych. Naszej agencji detektywistycznej zaufało już wielu klientów dla których prowadziliśmy sprawy związane z poszukiwaniem osób, zdradami małżeńskimi i wieloma innymi. Nie tylko na terenie Katowic ale także Polski i Europy!Poniżej przedstawiamy ofertę ale zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli poznać Państwa potrzeby i pomóc.

Poznaj naszą ofertę