Wykrywanie zdrady - detektyw Katowice

Wykrywanie zdrady - detektyw Katowice

Wykrywanie zdrady - detektyw Katowice

Aparat fotograficzny a może film nagrany komórką, własnoręcznie założony podsłuch. Są różne metody na wykrywanie zdrady małżeńskiej. Z pewnością pozwolą wykryć ale czy udowodnić przed sądem gdzie gra będzie toczyć się o opiekę nad dziećmi, podział majątku. Takie sprawy najlepiej rozwiązywać w delikatny sposób dlatego Incognito Detektyw Katowice pozwoli wykryć zdradę małżeńską czy też wykryć zdradę partnera. Zapraszamy do kontaktu lub kontynuowania artykułu.

Poznaj ofertę - Zdrady małżeńskie incognito-detektyw.pl

W dzisiejszych czasach otacza nas wiele pokus a zdrada należy do ich grona. Ciągle słyszy się o rozwodach, ponieważ wzięli za szybko ślub albo byli niedopasowani charakterami. Ale co jeśli doprowadziły do tego ciągłe kłótnie spowodowane podejrzeniami o zdradę?

Samemu ciężko sprawdzić drugą osobę, ponieważ przy codziennych obowiązkach może braknąć nam czasu na śledzenie i obserwacje, a też nie możemy dać znać po sobie, że inne czynności zajmują nasz czas. Nasza twarz jest również rozpoznawalna dla współmałżonka, więc trudno go obserwować, a w przypadku kiedy zostaniemy przyłapani nasze tłumaczenia tylko pogorszą sprawę.

Dlaczego my - Incognito Detektyw Katowice

Incognito Detektyw Katowice to agencja detektywistyczna posiadająca doświadczonych pracowników z wieloletnim stażem oraz najnowocześniejszy sprzęt. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby klienta i dostosowujemy się do jego życzeń. Zachowujemy pełną poufność, więc nie muszą się Państwo martwić wyciekiem informacji. Każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie i dobieramy odpowiedni rodzaj pomocy.

Jak wykrywamy zdradę

W ramach zlecenia sprawdzimy czy małżonek/małżonka faktycznie mają kolejne nadgodziny w pracy czy może jest to po prostu wymówka oraz ustalimy plan dnia i miejsca,które odwiedzają. Całość przedstawimy w postaci zdjęć, nagrań oraz filmów. Wszystko to może zostać użyte w sądzie, ponieważ działamy zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych. Jesteśmy także w stanie ustalić dane personalne kochanka/kochanki oraz inne informacje dotyczące sprawy.

Na prywatną rozmowę zapraszamy do Katowic gdzie znajduje się nasza siedziba. Można także kontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Swoje usługi świadczymy głównie w Katowicach oraz Sosnowcu, Chorzowie, Rudzie Śląskiej, Tychach, Bytomiu jak również w Gliwicach, Krakowie i Bielsku-Białej. Na swoim koncie mamy również sprawy rozwiązane na terenie Unii Europejskiej.

Zapraszamy byś zapoznał się z naszą ofertą na stronie www.incognito-detektyw.pl i dołączył do grona naszych zadowolonych klientów.

Brak zaufania do życiowego partnera może odcisnąć bolesne piętno na relacjach między parą. Poznaj ofertę - Zdrady małżeńskie incognito-detektyw.pl
Incognito Detektyw Katowice - Prywatny Detektyw Katowice

Zapraszamy do kontaktu i współpracy Incognito Prywatny Detektyw Katowice

Jeśli masz więcej pytań to zachęcamy do kontaktu z nami.

zadzwoń: 500 845 577 lub napisz do nas wiadomość zostawiając kontakt do siebie, a my odezwiemy się do Ciebie.