Wakacje - bezpieczeństwo twojego dziecka

Wakacje - bezpieczeństwo twojego dziecka

Wakacje - bezpieczeństwo twojego dziecka

Upalne letnie popołudnie idziesz przez park, jesteś na festynie lub leżysz na plaży. Na chwilę zamykasz oczy lub spoglądasz na komórkę. Podnosisz wzrok i orientujesz się, że Twojego dziecka nie ma przy Tobie. Rozpoczynasz gorączkowe poszukiwanie brzdąca. Pytasz ludzi wokoło, czy widzieli Twoje dziecko. Serce bije Ci tak, że niemal nie słyszysz własnych myśli. Po kilku, czasem kilkunastu, minutach brzdąc najczęściej się znajduje, a Ty po raz kolejny tłumaczysz mu, że nie wolno się oddalać, że ma Ci mówić jak chce się iść pobawić, że nie można iść z obcymi. No i tak do następnego spaceru, kiedy znów dziecko się gubi....

Poznaj ofertę - Poszukiwanie osób incognito-detektyw.pl

Lokalizator dla dziecka

I wtedy pojawia się ta myśl, a gdyby tak dziecko miało lokalizator.... W obecnych czasach to żaden problem kupić dziecku gadżet, który pozwoli go szybko i bez większego trudu zlokalizować. Można wybierać spośród trzech rodzajów takich gadżetów: tradycyjny lokalizator, zegarek z lokalizatorem oraz zabawka z ukrytym lokalizatorem. Wybór zależy od tego, jak bardzo chcemy by lokalizator był widoczny i od tego, jak dużo chcemy na niego wydać.

 

Tradycyjny lokalizator zazwyczaj jest mało atrakcyjny wizualnie, ale doskonale spełnia swoją funkcję. Możesz wybrać np. TRACKIMO i przyczepić go do plecaka, włożyć do kieszeni ubranka dziecka lub zawiesić na szyi dziecka, dzięki dołączonej do zestawu smyczy. Ma zasięg wszędzie tam, gdzie jest dostęp do sieci GSM, a w przypadku utraty sygnału GPS lokalizacja jest możliwa dzięki sieci komórkowej. Aby zlokalizować dziecko możesz wejść na portal www.trackimo.pl lub z wykorzystać aplikacje mobilne dostępne dla sieci Android i iPhone. Urządzenie pozwala z dużą dokładnością określić położenie urządzenia oraz obserwować jego ruch w czasie rzeczywistym.

Drugi z dostępnych gadżetów to zegarek z lokalizatorem. Cukierkowe kolory sprawiają, że dzieci chętnie noszą swój pierwszy zegarek. Te lepsze jak np. Kids Locator GPS z Media-Tech nie tylko lokalizuje dziecko i pozwala sprawdzić trasę jaką przebyło, ale także pozawalają na: wysłanie sygnału SOS, wiadomości głosowej dla dziecka oraz na ustawienie ?elektronicznego płotu? (gdy dziecko wyjdzie poza wyznaczony dla niego obszar urządzenie natychmiast Cię powiadomi). Kids Locator GPS pozwala także na monitorowanie aktywności dziecka a także na zdalny podsłuch otoczenia np. w czasie, gdy dziecko przebywa z opiekunką lub w przedszkolu.

Trzeci rodzaj gadżetu pomagającego zlokalizować zagubione dziecko ukrywamy w zabawce, która pozwala na ukrycie w niej owego lokalizatora. Każdy maluch ma taką swoją ukochaną maskotkę. Możemy wybrać takie, które posiada specjalnie przygotowaną kieszeń, w której w łatwy i niewidoczny sposób można ukryć lokalizator, jednocześnie nie zagłuszając głośnika i mikrofonu.

Porwanie dziecka

A co jeśli i to nie pomaga? Nie jest tajemnicą, że dzieci czasem są porywane np. przez rodzica, który został pozbawiony praw rodzicielskich lub najgorszy wariant są porywane dla okupu. Wtedy zostaje nam tylko kontakt z agencją detektywistyczną np. Incognito Detektyw Katowice, która specjalizuje się w poszukiwaniu zaginionych osób oraz doradzi, które z urządzeń pozwoli Ci najlepiej zlokalizować Twoje dziecko oraz sprawdzić, czy Ci którzy mieli się nim opiekować "przypadkiem" go nie zgubili. Zapraszamy do kontaktu.

W 2014 r. liczba zaginionych osób przekroczyła 20 tysięcy, tym samym stając się największą od ponad 20 lat. Poznaj ofertę - Poszukiwanie osób incognito-detektyw.pl
Incognito Detektyw Katowice - Prywatny Detektyw Katowice

Zapraszamy do kontaktu i współpracy Incognito Prywatny Detektyw Katowice

Jeśli masz więcej pytań to zachęcamy do kontaktu z nami.

zadzwoń: 500 845 577 lub napisz do nas wiadomość zostawiając kontakt do siebie, a my odezwiemy się do Ciebie.