Zdradzone Święta - słowo o zdradzie małżeńskiej

Wszystko wydaje Ci się być tak, jak powinno. Jest pięknie nakryty stół, choinka opłatek i życzenia. Nawet przez sekundę nie przychodzi Ci do głowy, że Twoja żona/partnerka lub mąż/partner właśnie w tym szczególnym czasie mogą Cię zdradzać przez media społecznościowe lub smsy.

Udowodniono, że w Święta najczęściej zdradzają mężczyźni. Dlaczego? Powodów, a tak naprawdę wymówek, jest cała masa. Tłumaczą sobie, że to przecież tylko niewinne pisanie, to przecież tylko kilka krótkich wiadomości testowych. Jednak granica między niewinnym, przyjacielskim pisaniem jest bardzo cienka. Niby na kilka chwil ich myśli podążają w kierunku innej kobiety, która akurat w tym momencie wydaje się być bardziej atrakcyjna niż własna żona lub partnerka, która w czasie przygotowań świątecznych nie wygląda jak milion dolarów, a raczej jak zmięte pudełko. Od kilku myśli droga do spotkania na kawę po świętach droga już bardzo krótka.

Także druga strona powinna się strzec, by w gonitwie świątecznej zwracać baczną uwagę nie tylko na przypalenie ciasta, ale i na spalenie w związku. Co jeśli podejrzewasz, że właśnie Twoja druga połówka Cię zdradziła? Zanim zrobisz awanturę zdobądź dowody. Obserwuj uważnie, jak się zachowuje. Sprawdź jeśli macie wspólne konto, czy przypadkiem któraś z transakcji nie jest podejrzana. Jeśli to nie wystarczy wynajmij profesjonalnego detektywa. Ma on nie tylko sprzęt, ale i doświadczenie, które pozwoli mu ocenić, czy jest to rzeczywiście zdrada, czy tylko niewinny flirt i wystarczy zwykła rozmowa lub kłótnia na cztery fajerki.

Zobacz ofertę >>

Klienci o nas

Opinie klientów Incognito Detektyw Prywatny Detektyw Katowice